Montáž a servis klimatizace

Montáže klimatizací

Všechny námi dodávané klimatizace jsou prověřené, spolehlivé, moderní, tiché a pouze s technologií inverter. Všechny umí chladit, topit a mají dálkový ovladač. Další funkce už záleží na přání zákazníka, případně na výrobci a typu. Umí čistit (filtrovat) a ionizovat vzduch, odvlhčovat a zvlhčovat vzduch, ovládání přes WIFI, přes telefon, týdenní programátor, udržování nezámrzné teploty 8°C atd.

Realizace klimatizace je možná do bytu, rodinného domu, na chatu, do restaurace, hotelu obchodu, lékárny, ordinace, nemocnice, kanceláře, servrovny, školy, školky, fitness centra, průmyslové haly, administrativní budovy, komerční prostory apod.

Montujeme a provádíme záruční i pozáruční servis po celé Praze a Středočeském kraji, v okresech Praha východ, Praha západ, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník. V případě dohody i mimo tyto regiony.

Výběr klimatizace a zejména montáž vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Důležitá je volba typu, počet vnitřních klimatizačních jednotek, stanovení vhodného výkonu venkovní jednotky, umístění venkovní a vnitřních jednotek i vedení samotných rozvodů. Rádi poradíme a navrhneme kompletní řešení na míru včetně montáže a servisu.

Postup instalace klimatizace

  • Domluvíme si schůzku na místě realizace.
  • Na místě zjistíme dispozice prostoru. Zeptáme se podrobně na Vaše požadavky na klimatizaci, o jaké funkce máte zájem, a jak často ji plánujete využívat.
  • Na základě výpočtu velikosti prostoru a dalších faktorů navrhneme vhodný typ klimatizace. Zároveň navrhneme ideální umístění vnitřní i venkovní jednotky.
  • Na domluvené místo zdarma přivezeme klimatizační jednotky a provedeme samotnou montáž.
  • Spustíme klimatizaci a vysvětlíme vám, jak ji používat.

Servis klimatizací

Montáž provedená odbornou firmou a pravidelný servis zajistí správné fungování a prodlouží životnost klimatizace. Perioda servisu je podle toho kde je klimatizace namontována a jak se používá. Pokud klimatizace pouze chladí, měl by být 1x za rok a to před chladící sezónou. Pokud se chladí i topí, tak by měl být 2x za rok.Opět vždy před sezonou. Chladící i topnou. Pokud je umístění klimatizační jednotky na prašném místě jako je dům u prašné cesty, pole, přípdně kuřácká restaurace či restaurační kuchyň, měl by být častěji. Neudržovaná klimatizace se může stát zdrojem znečištění vzduchu v místnosti. Neboť nevyměněné (nevyčištěné) filtry a zanesené potrubí odvádějící kondenzát mohou být líhní bakterií.

Většina výrobců má podmiňuje uznání záruky pravidelnou údržbou a servisem.

Postup servisu klimatizace

Jsme schopni zajistit pravidelný servis, který je ke správnému chodu klimatizace třeba. Součástí servisu klimatizace je:

  • Venkovní jednotka: Vyčištění kondenzátoru od nečistot, ošetření speciálním přípravkem, přeměření kompresoru, kontrola hlučnosti
  • Vnitřní jednotka: Vyčištění filtrů, propláchnutí trubic odvádějících kondenzát, vyčištění a kontrola funkčnosti čerpadel kondenzátu, desinfekce výparníku

Poptávkový formulář

Vaše jméno

Váš email (vyžadováno)

Váš telefon

Vaše zpráva

Katalogy klimatizací

Zobrazit katalogy